03.04.2013 року

04.06.13

- Добра співпраця склалась  у нас з птахофабрикою “Вінницький бройлер”, котра зводить свої об’єкти  на землях нашої громади,- повідомляє Михайлівський сільський голова С.Олійник.

- Від неї ми отримали значну фінансову допомогу - 35 тис. грн. для ремонту школи та 50 тис. грн. на розвиток громади, зокрема, 30 тис. - на дороги, і 20 тис. - на освітлення вулиць, яке  зараз завершується. Надалі сподіваємось на виділення значних сум коштів на газифікацію, вирішення інших питань соціального плану, згідно підписаної соціальної угоди.

Прижилась у нас гарна традиція вітати з ювілейними датами ветеранів, вдів. Люди схвально відгукуються, коли в день народження до їх осель заходять представники  від сільської ради, бажають всього найкращого, вручають подарунок. Ось і нещодавно ми відвідали вдову Хребтань Афію Михайлівну, яка зустріла своє 90-річчя, привітали, вручили подарунок.