17.05.2013 року

05.06.13

За повідомленням Михайлівського сільського голови С.Олійника,в селі багато виконано впорядкувальних робіт: приведена в порядок центральна дорога, побілені дерева, в’їзні арки, вирізані кущі, впорядковані  кладовища.

Активну участь взяли жителі села  під час єдиного дня посадки лісу. Багато дерев посаджено вздовж центральної дороги в межах села, на території ФАПу і Будинку культури. Зелені насадження були виділені в якості благодійної допомоги держлісгоспом, а також заготовлені активістами села в райагролісі. Силами жителів села відремонтовано джерело “Ринва” в Маньківці.

В День Перемоги вшанували ветеранів, учасників бойових дій, вдів (їх 11 чоловік), надали суттєву матеріальну допомогу завдяки спонсорам: “Переробний комплекс” ТОВ “Вінницька птахофабрика”, Тульчинській філії ПрАТ “Зернопродукт”, фермерському господарству “Родина” (Г.Гоцуляк), приватному підприємцю О.Райчук, жителю села П.Матящуку.